Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Warszawa - Przemyśl
- Warszawa - Piaseczno - Warka - Radom - Skarżysko Kościelne - Starachowice - Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz - Stalowa Wola - Nisko - Rudnik nad Sanem - Nowa Sarzyna - Leżajsk - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl
- Warszawa - Opoczno - Włoszczowa - Miechów - Kraków - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl