Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Szczecin - Olsztyn
- Szczecin - Stargard - Chociwel - Runowo Pomorskie - Łobez - Świdwin - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk - Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Prabuty - Iława - Ostróda - Olsztyn
- Szczecin - Stargard - Chociwel - Runowo Pomorskie - Łobez - Świdwin - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk - Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Elbląg - Pasłęk - Morąg - Olsztyn