Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Świnoujście - Warszawa
- Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - Goleniów - Szczecin - Stargard - Choszczno - Dobiegniew - Krzyż Wielkopolski - Wronki - Szamotuły - Poznań - Swarzędz - Września - Słupca - Konin - Koło - Kutno - Łowicz - Sochaczew - Warszawa
- Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - Goleniów - Szczecin - Gryfino - Kostrzyn nad Odrą - Rzepin - Świebodzin - Zbąszynek - Zbąszyń - Nowy Tomyśl - Opalenica - Poznań - Swarzędz - Września - Słupca - Konin - Koło - Kutno - Łowicz - Sochaczew - Warszawa