Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Przemyśl - Petrovice u Karviné
- Przemyśl - Radymno - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Sędziszów Małopolski - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków - Krzeszowice - Trzebinia - Chrzanów - Oświęcim - Czechowice-Dziedzice - Zebrzydowice - Petrovice u Karviné