Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Przemyśl - Kraków
- Przemyśl - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Sędziszów Małopolski - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies