Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Poznań - Gdynia
- Poznań - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Bydgoszcz - Laskowice - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Poznań - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Bydgoszcz - Laskowice - Smętowo Graniczne - Pelplin - Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia