Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Płock - Katowice
- Płock - Gostynin - Kutno - Łęczyca - Ozorków - Zgierz - Łódź - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Sosnowiec - Katowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies