Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Lublin - Wrocław
- Lublin - Nałęczów - Puławy - Pionki - Radom - Skarżysko-Kamienna - Suchedniów - Kielce - Włoszczowa - Koniecpol - Częstochowa - Lubliniec - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław
- Lublin - Nałęczów - Puławy - Pionki - Radom - Skarżysko-Kamienna - Suchedniów - Kielce - Włoszczowa - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Sosnowiec - Katowice - Chorzów - Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław