Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Łódź - Kołobrzeg
- Łódź - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa - Legionowo - Nowy Dwór Mazowiecki - Ciechanów - Mława - Działdowo - Iława - Prabuty - Malbork - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg