Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Łódź - Gdynia
- Łódź - Zgierz - Ozorków - Łęczyca - Kutno - Włocławek - Aleksandrów Kujawski - Toruń - Solec Kujawski - Bydgoszcz - Laskowice - Smętowo Graniczne - Pelplin - Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia