Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Kołobrzeg - Łódź
- Kołobrzeg - Ustronie Morskie - Koszalin - Sławno - Słupsk - Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Prabuty - Iława - Działdowo - Mława - Ciechanów - Nowy Dwór Mazowiecki - Legionowo - Warszawa - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Łódź