Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Katowice - Słupsk
- Katowice - Chorzów - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Strzelce Opolskie - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Oborniki Śląskie - Żmigród - Rawicz - Leszno - Kościan - Poznań - Oborniki - Rogoźno - Chodzież - Piła - Jastrowie - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk