Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Katowice - Gdynia
- Katowice - Zabrze - Gliwice - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Łódź - Zgierz - Ozorków - Łęczyca - Kutno - Gostynin - Płock - Sierpc - Rypin - Brodnica - Jabłonowo Pomorskie - Grudziądz - Kwidzyn - Sztum - Malbork - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Katowice - Sosnowiec - Będzin - Dąbrowa Górnicza - Zawiercie - Myszków - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Łódź - Zgierz - Ozorków - Łęczyca - Kutno - Włocławek - Aleksandrów Kujawski - Toruń - Solec Kujawski - Bydgoszcz - Laskowice - Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia