Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Gdynia - Zielona Góra
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Tczew - Smętowo Graniczne - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Opalenica - Nowy Tomyśl - Zbąszyń - Zbąszynek - Babimost - Sulechów - Zielona Góra
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Opalenica - Nowy Tomyśl - Zbąszyń - Zbąszynek - Babimost - Sulechów - Zielona Góra