Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Gdynia - Wrocław
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Kościan - Leszno - Rawicz - Żmigród - Oborniki Śląskie - Wrocław
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Leszno - Wrocław