Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Gdynia - Katowice
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Sztum - Kwidzyn - Grudziądz - Jabłonowo Pomorskie - Brodnica - Rypin - Sierpc - Płock - Gostynin - Kutno - Łęczyca - Ozorków - Zgierz - Łódź - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Gliwice - Zabrze - Katowice
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Solec Kujawski - Toruń - Aleksandrów Kujawski - Włocławek - Kutno - Łęczyca - Ozorków - Zgierz - Łódź - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Sosnowiec - Katowice