Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Gdańsk - Szczecin
- Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Sławno - Koszalin - Białogard - Świdwin - Łobez - Runowo Pomorskie - Chociwel - Stargard - Szczecin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies