Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Chełm - Warszawa
- Chełm - Rejowiec Fabryczny - Trawniki - Świdnik - Lublin - Nałęczów - Puławy - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies