Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Wrocław - Szczecin
- Wrocław - Brzeg Dolny - Wołów - Ścinawa - Głogów - Bytom Odrzański - Nowa Sól - Zielona Góra - Rzepin - Kostrzyn nad Odrą - Mieszkowice - Chojna - Gryfino - Szczecin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies