Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Przemyśl - Warszawa
- Przemyśl - Radymno - Jarosław - Przeworsk - Leżajsk - Nowa Sarzyna - Rudnik nad Sanem - Nisko - Stalowa Wola - Sandomierz - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice - Skarżysko Kościelne - Radom - Warka - Piaseczno - Warszawa
- Przemyśl - Radymno - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Sędziszów Małopolski - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków - Miechów - Włoszczowa - Opoczno - Warszawa