Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Poznań - Ustka
- Poznań - Oborniki - Rogoźno - Chodzież - Piła - Jastrowie - Szczecinek - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies