Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Poznań - Lublin
- Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Kowalew - Kalisz - Sieradz - Zduńska Wola - Łask - Pabianice - Łódź - Tomaszów Mazowiecki - Drzewica - Przysucha - Radom - Pionki - Puławy - Nałęczów - Lublin