Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Poznań - Kraków
- Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Kowalew - Ostrów Wielkopolski - Ostrzeszów - Kępno - Byczyna - Kluczbork - Olesno - Lubliniec - Częstochowa - Myszków - Zawiercie - Jaworzno - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków
- Poznań - Swarzędz - Września - Słupca - Konin - Koło - Kutno - Łęczyca - Ozorków - Zgierz - Łódź - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno - Włoszczowa - Miechów - Kraków
- Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Kowalew - Kalisz - Sieradz - Zduńska Wola - Łask - Pabianice - Łódź - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno - Włoszczowa - Miechów - Kraków