Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Kraków - Szczecin
- Kraków - Krzeszowice - Trzebinia - Jaworzno - Mysłowice - Katowice - Chorzów - Zabrze - Gliwice - Lubliniec - Olesno - Kluczbork - Byczyna - Kępno - Ostrzeszów - Ostrów Wielkopolski - Kowalew - Jarocin - Środa Wielkopolska - Poznań - Szamotuły - Wronki - Krzyż Wielkopolski - Dobiegniew - Choszczno - Stargard - Szczecin