Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Kraków - Świnoujście
- Kraków - Krzeszowice - Trzebinia - Jaworzno - Mysłowice - Katowice - Zabrze - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Zdzieszowice - Gogolin - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Lubin - Głogów - Bytom Odrzański - Nowa Sól - Zielona Góra - Rzepin - Kostrzyn nad Odrą - Chojna - Gryfino - Szczecin - Goleniów - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście