Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Kraków - Krynica-Zdrój
- Kraków - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Tuchów - Bogoniowice - Bobowa - Stróże - Grybów - Nowy Sącz - Stary Sącz - Rytro - Piwniczna-Zdrój - Łomnica-Zdrój - Wierchomla Wielka - Żegiestów - Muszyna - Krynica-Zdrój
- Kraków - Brzesko - Tarnów - Tuchów - Bogoniowice - Bobowa - Stróże - Grybów - Nowy Sącz - Stary Sącz - Rytro - Piwniczna-Zdrój - Łomnica-Zdrój - Wierchomla Wielka - Żegiestów - Muszyna - Krynica-Zdrój
- Kraków - Tarnów - Tuchów - Bogoniowice - Bobowa - Stróże - Grybów - Nowy Sącz - Stary Sącz - Rytro - Piwniczna-Zdrój - Łomnica-Zdrój - Wierchomla Wielka - Żegiestów - Muszyna - Krynica-Zdrój