Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Hrubieszów - Świnoujście
- Hrubieszów - Werbkowice - Zamość - Zawada - Izbica - Krasnystaw - Trawniki - Świdnik - Lublin - Nałęczów - Puławy - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa - Sochaczew - Łowicz - Kutno - Koło - Konin - Słupca - Września - Swarzędz - Poznań - Szamotuły - Wronki - Krzyż Wielkopolski - Dobiegniew - Choszczno - Stargard - Szczecin - Goleniów - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście