Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Gdynia - Kraków
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Iława - Warszawa - Kraków
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Kościan - Leszno - Rawicz - Żmigród - Oborniki Śląskie - Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Strzelce Opolskie - Pyskowice - Gliwice - Zabrze - Katowice - Mysłowice - Jaworzno - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Laskowice - Bydgoszcz - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań - Kościan - Leszno - Rawicz - Żmigród - Oborniki Śląskie - Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze - Katowice - Mysłowice - Jaworzno - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Prabuty - Iława - Działdowo - Mława - Ciechanów - Nowy Dwór Mazowiecki - Legionowo - Warszawa - Grodzisk Mazowiecki - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno - Włoszczowa - Miechów - Kraków
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Warszawa - Kraków