Rozkład jazdy PHU Mariola Jakubiec na trasie Lublin - Krasnystaw
- Lublin - Kalinówka - Kazimierzówka - Wierzchowiska - Wierzchowiska Drugie - Janówek - Bystrzejowice Pierwsze - Kębłów - Piaski - Kolonia Siedliszczki - Ignasin - Fajsławice - Łopiennik Dolny-Kolonia - Łopiennik Górny - Łopiennik Nadrzeczny - Zakręcie - Krasnystaw