Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Sitnica - Gorlice
- Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Strzeszyn - Libusza - Klęczany - Zagórzany - Gorlice
- Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Strzeszyn - Libusza - Klęczany - Zagórzany - Gorlice
- Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Strzeszyn - Libusza - Klęczany - Zagórzany - Gorlice
- Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Strzeszyn - Libusza - Klęczany - Zagórzany - Gorlice