Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Mrukowa - Jasło
- Mrukowa - Samoklęski - Pielgrzymka - Samoklęski - Czekaj - Osiek Jasielski - Zawadka Osiecka - Załęże - Dębowiec - Niegłowice - Jasło
- Mrukowa - Samoklęski - Pielgrzymka - Samoklęski - Czekaj - Osiek Jasielski - Zawadka Osiecka - Załęże - Dębowiec - Niegłowice - Jasło
- Mrukowa - Samoklęski - Pielgrzymka - Samoklęski - Czekaj - Osiek Jasielski - Zawadka Osiecka - Załęże - Dębowiec - Niegłowice - Jasło
- Mrukowa - Samoklęski - Czekaj - Osiek Jasielski - Załęże - Dębowiec - Niegłowice - Jasło
- Mrukowa - Samoklęski - Czekaj - Osiek Jasielski - Załęże - Dębowiec - Niegłowice - Jasło