Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Świątkowa Mała
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Kąty - Krempna - Polany - Myscowa - Polany - Kotań - Świątkowa Mała
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies