Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Jaworze
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Brzezowa - Kąty - Desznica - Jaworze
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Kąty - Desznica - Jaworze
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Kąty - Desznica - Jaworze
- Jasło - Żółków - Majscowa - Zarzecze - Świerchowa - Łężyny - Gorzyce - Toki - Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Brzezowa - Kąty - Desznica - Jaworze