Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Jasło - Gorlice
- Jasło - Trzcinica - Przysieki - Siedliska Sławęcińskie - Sławęcin - Skołyszyn - Siepietnica - Biecz - Strzeszyn - Libusza - Klęczany - Zagórzany - Gorlice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies