Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Grab - Jasło
- Grab - Wyszowatka - Świątkowa Wielka - Świątkowa Mała - Kotań - Krempna - Kąty - Skalnik - Kąty - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Grab - Wyszowatka - Świątkowa Mała - Kotań - Krempna - Kąty - Skalnik - Kąty - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Grab - Wyszowatka - Świątkowa Mała - Kotań - Krempna - Kąty - Skalnik - Kąty - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło