Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Gorlice - Jasło
- Gorlice - Zagórzany - Klęczany - Libusza - Strzeszyn - Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies