Rozkład jazdy PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trasie Biecz - Jasło
- Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło
- Biecz - Grudna Kępska - Głęboka - Harklowa - Grudna Kępska - Kunowa - Pusta Wola - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło
- Biecz - Grudna Kępska - Głęboka - Harklowa - Pusta Wola - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło
- Biecz - Grudna Kępska - Głęboka - Harklowa - Kunowa - Pusta Wola - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło