Rozkład jazdy Softtravel.pl na trasie Muszyna - Lublin
- Muszyna - Krynica-Zdrój - Łabowa - Nowy Sącz - Tęgoborze - Łososina Dolna - Czchów - Tarnów - Radomyśl Wielki - Mielec - Padew Narodowa - Baranów Sandomierski - Tarnobrzeg - Sandomierz - Ożarów - Annopol - Gościeradów Ukazowy - Kraśnik - Lublin