Rozkład jazdy Softtravel.pl na trasie Lublin - Polańczyk
- Lublin - Kraśnik - Janów Lubelski - Nisko - Sokołów Małopolski - Jasionka - Rzeszów - Lutcza - Domaradz - Krosno - Miejsce Piastowe - Iwonicz-Zdrój - Rymanów-Zdrój - Rymanów - Sanok - Zagórz - Lesko - Uherce Mineralne - Bóbrka - Solina - Polańczyk