Rozkład jazdy Olsztyński Bus Sp. z o.o. na trasie Olsztyn - Krynica Morska
- Olsztyn - Gietrzwałd - Ostróda - Pasłęk - Elbląg - Stegna - Sztutowo - Kąty Rybackie - Krynica Morska
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies