Rozkład jazdy O PKS OPOLE S.A. na trasie Opole - Ścinawa Mała
- Opole - Dąbrowa - Michałówek - Niemodlin - Wydrowice - Tułowice - Ligota Tułowicka - Goszczowice - Sowin - Przechód - Borek - Kuźnica Ligocka - Włostowa - Korfantów - Rączka - Przydroże Wielkie - Przydroże Małe - Ścinawa Mała