Rozkład jazdy NORD EXPRESS na trasie Słupsk - Główczyce
- Słupsk - Siemianice - Swochowo - Lubuczewo - Wrzeście - Wiklino - Żoruchowo - Żelkowo - Choćmirowo - Choćmirówko - Będziechowo - Rumsko - Klęcinko - Główczyce
- Słupsk - Siemianice - Swochowo - Lubuczewo - Wrzeście - Wiklino - Żoruchowo - Żelkowo - Choćmirowo - Choćmirówko - Będziechowo - Rumsko - Klęcinko - Główczyce
- Słupsk - Redzikowo - Wielogłowy - Sąborze - Mianowice - Zagórzyca - Karzniczka - Damnica - Damno - Bobrowniki - Łojewo - Wielka Wieś - Klęcino - Główczyce
- Słupsk - Redzikowo - Wielogłowy - Sąborze - Mianowice - Zagórzyca - Karzniczka - Damnica - Damno - Bobrowniki - Łojewo - Świtały - Łojewo - Wielka Wieś - Klęcino - Główczyce