Rozkład jazdy NEOBUS POLSKA na trasie Sanok - Łódź
- Sanok - Grabownica Starzeńska - Humniska - Krosno - Brzozów - Stara Wieś - Blizne - Domaradz - Lutcza - Niebylec - Babica - Boguchwała - Rzeszów - Kolbuszowa - Mielec - Połaniec - Staszów - Busko-Zdrój - Kielce - Żarnów - Piotrków Trybunalski - Łódź