Rozkład jazdy NEOBUS POLSKA na trasie Wrocław - Sanok
- Wrocław - Gliwice - Katowice - Balice - Kraków - Rzeszów - Boguchwała - Babica - Niebylec - Lutcza - Domaradz - Blizne - Stara Wieś - Krosno - Brzozów - Humniska - Grabownica Starzeńska - Miejsce Piastowe - Sanok