Rozkład jazdy Naturbus na trasie Opole Lubelskie - Puławy
- Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Kazimierzów - Głusko Duże - Karczmiska Pierwsze - Jawórce - Mieczysławka - Uściąż - Kazimierz Dolny - Bochotnica - Parchatka - Puławy
- Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Kazimierzów - Głusko Duże - Karczmiska Pierwsze - Jawórce - Mieczysławka - Uściąż - Skowieszynek - Kazimierz Dolny - Bochotnica - Parchatka - Puławy
- Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Kazimierzów - Głusko Duże - Karczmiska Pierwsze - Jawórce - Mieczysławka - Skowieszynek - Wylągi - Kazimierz Dolny - Bochotnica - Parchatka - Puławy
- Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Kazimierzów - Głusko Duże - Karczmiska Pierwsze - Jawórce - Mieczysławka - Uściąż - Słotwiny - Rzeczyca-Kolonia - Skowieszynek - Wylągi - Kazimierz Dolny - Bochotnica - Parchatka - Puławy
- Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Kazimierzów - Głusko Duże - Karczmiska Pierwsze - Jawórce - Mieczysławka - Uściąż - Słotwiny - Rzeczyca-Kolonia - Skowieszynek - Wylągi - Kazimierz Dolny - Bochotnica - Parchatka - Puławy