Rozkład jazdy MISIEK Michał Komuda na trasie Borek Czarniński - Cisówka
- Borek Czarniński - Czarna - Wólka Czarnińska - Stanisławów - Prądzewo-Kopaczewo - Retków - Papiernia - Rządza - Wólka Piecząca - Stanisławów - Mały Stanisławów - Zalesie - Pustelnik - Cisówka