Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Rawicz - Jutrosin
- Rawicz - Karolinki - Miejska Górka - Dąbrowa - Chojno - Golejewko - Pakosław - Pomocno - Osiek - Domaradzice - Dubin - Szymonki - Jutrosin
- Rawicz - Karolinki - Miejska Górka - Sobiałkowo - Konary - Piaski - Konary - Grąbkowo - Stary Sielec - Jutrosin
- Rawicz - Szymanowo - Kowaliki - Słupia Kapitulna - Podborowo - Chojno - Golejewko - Pakosław - Pomocno - Osiek - Domaradzice - Dubin - Szymonki - Jutrosin