Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Przemęt - Kościan
- Przemęt - Siekówko - Siekowo - Kluczewo - Sączkowo - Bucz - Barchlin - Popowo Stare - Poladowo - Śmigiel - Glińsko - Czacz - Ponin - Kobylniki - Kościan
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies