Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Leszno - Góra
- Leszno - Dąbcze - Rydzyna - Kłoda - Augustowo - Kaczkowo - Jabłonna - Czernina - Ligota - Kruszyniec - Góra
- Leszno - Książęcy Las - Henrykowo - Witoszyce - Chróścina - Glinka - Sławęcice - Góra
- Leszno - Dąbcze - Rydzyna - Kłoda - Augustowo - Kaczkowo - Jabłonna - Czernina - Ligota - Strumyk - Ligota - Kruszyniec - Góra