Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Kościan - Krzywiń
- Kościan - Racot - Katarzynin - Choryń - Rogaczewo Małe - Kopaszewo - Jerka - Gierłachowo - Krzywiń
- Kościan - Czarkowo - Nacław - Nielęgowo - Gryżyna - Nowy Dębiec - Gryżyna - Osiek - Januszewo - Jurkowo - Świniec - Krzywiń